MÖBLER / Bord / Fällbord 7063488
nr 706 3488
Fällbord
underdel: 1800-tal, skiva: 1700-tal
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:50:08
25/7 15:28:06